Hotel WILGA***, Kraków

Kręgielnia

Kręgielnia imprezy integracyjne, firmowe

Jako jedyny hotel w Krakowie posiadamy profesjonalną kręgielnię. Zapraszamy zarówno Gości Hotelu, jak również mieszkańców Krakowa i okolic. 

Chcesz spędzić mile czas lub chcesz zorganizować niezapomniane urodziny przyjdź do Kręgielni w Krakowie w Hotelu WILGA. Impreza w Wildze to najlepszy pomysł! Gra w kręgle, bilard, piłkarzyki, tort urodzinowy, pizza to tylko część tego co możemy zaproponować. Urodziny na kręgielni to murowany sukces! Nieważne czy zaprosisz kilka, czy kilkanaście osób, gra w kręgle będzie świetną zabawą!
Zachęcamy również do spotkań ze znajomymi. Przy drinku bądź piwie, grając w kręgle miło spędzisz czas. Organizujemy imprezy integracyjne, firmowe, rodzinne, okolicznościowe i wiele innych.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja toru. W celu zapewnienia najwyższego poziomu usług oraz uniknięcia pomyłek prosimy dokonywać rezerwacji drogą mailową pisząc na adres hotel@wilga.krakow.pl 
Pytania o dostępność na ten sam dzień można kierować dzwoniąc pod numer telefonu 500 047 526 
Rezerwacje na piątki i soboty sugerujemy zakładać z większym wyprzedzeniem z uwagi na duże zainteresowanie.

 

Parkowanie możliwe jest w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu w ogólnodostępnej miejskiej strefie płatnego parkowania B-20.

CENNIK

Podane ceny obowiązują do odwołania za wyłączeniem 31.12.2023.

BOWLING (1 tor/godz.) do 16:00 od 16:00
Poniedziałek - środa 70 PLN 80 PLN
Czwartek 80 PLN 100 PLN
Piątek - sobota 110 PLN 120 PLN
Niedziela 80 PLN 100 PLN

Podane ceny kręgli dotyczą 55 minut gry na 1 torze. Gra rozpoczyna się o pełnych godzinach zegarowych i trwa 55 minut. Na jednym torze może grać do 8 osób. Posiadamy łącznie 2 tory. W celu wyceny wynajmu kręgielni na wyłączność prosimy o kontakt z Recepcją.

BILARD  
Poniedziałek - niedziela 20 PLN
PIŁKARZYKI  
Poniedziałek - niedziela 20 PLN

Podane ceny dotyczą 55 minut gry. Posiadamy jeden stół bilardowy oraz jeden stół do piłkarzyków.

W sprawie rezerwacji Sylwestrowej- 31.12.2023- prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu telefonicznie: 500 047 526 lub mailowo hotel@wilga.krakow.pl. Zapraszamy!

Rezerwacje przyjmowane są na określone godziny. Wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości ustalonej przez Hotel. Spóźnienie może wynosić maksymalnie 15 minut. Po tym czasie kręgielnia ma prawo do sprzedaży terminu innym Klientom. Spóźnienie nie powoduje zmiany godziny zakończenia gry, a opłata zostanie naliczona za cały zarezerwowany termin. W przypadku nieobecności w zarezerwowanym terminie wpłacone przedpłaty nie podlegają zwrotowi. 
Kręgielnia nie prowadzi wypożyczalni obuwia.

Uwaga:
Nie wyrażamy zgody na wnoszenie własnych artykułów spożywczych ani napojów.

Numer konta bankowego: 92 1090 1665 0000 0001 2984 2176 (Santander Consumer Bank).

W związku z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług prosimy o zgłoszenie potrzeby otrzymania faktury VAT i podania numeru NIP z chwilą dokonania rezerwacji.
Od dnia 01.01.2020 faktura do paragonu fiskalnego może zostać wystawiona wyłącznie wówczas, jeśli na paragonie będzie zamieszczony NIP nabywcy.

Rezerwacja: hotel@wilga.krakow.pl
Informacje na temat dostępności można otrzymać również pod numerem telefonu 500 047 526

Pakiety pobytowe Sprawdź nasze aktualne promocje
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij