Hotel WILGA***, Kraków

Kręgielnia

Kręgielnia imprezy integracyjne, firmowe

Jako jedyny hotel w Krakowie posiadamy profesjonalną kręgielnię. Zapraszamy wszystkich, zarówno Gości Hotelowych jak również mieszkańców Krakowa i okolic. 

Chcesz spędzić mile czas lub chcesz zorganizować niezapomniane urodziny przyjdź do Kręgielni w Krakowie w Hotelu WILGA. Impreza w Wildze to najlepszy pomysł! Gra w kręgle, bilard, piłkarzyki, tort urodzinowy, pizza to tylko część tego co możemy zaproponować. Urodziny na kręgielni to murowany sukces! Nieważne czy zaprosisz kilka, czy kilkanaście osób, gra w kręgle będzie świetną zabawą!

W celu zapewnienia najwyższego poziomu usług oraz uniknięcia pomyłek rezerwacji prosimy dokonywać drogą mailową: hotel@wilga.krakow.pl

Rezerwacje na piątki i soboty sugerujemy zakładać z większym wyprzedzeniem z uwagi na duże zainteresowanie.

Zachęcamy również do spotkań ze znajomymi. Przy drinku bądź piwie, grając w kręgle miło spędzisz czas. Organizujemy imprezy integracyjne, firmowe i wiele, wiele innych... Wynajem kręgielni na wyłączność - cennik dostępny w Recepcji.

PARKING PŁATNY w cenie 40 PLN za dobę lub 7 PLN za godzinę (samochód osobowy). Dotyczy również gości kręgielni.
Ilość miejsc ograniczona. Parkowanie możliwe jest również w ogólnodostępnej miejskiej strefie płatnego parkowania (strefa B20).

CENNIK

BOWLING (1 tor/godz.) do 16:00 od 16:00
Poniedziałek - środa 40 PLN 50 PLN
Czwartek 50 PLN 70 PLN
Piątek - sobota 90 PLN 100 PLN
Niedziela 50 PLN 80 PLN
Podane ceny kręgli dotyczą 1 godziny gry na 1 torze. Na jednym torze może grać do 8 osób.
W celu wyceny wynajmu kręgielni na wyłączność prosimy o kontakt z Recepcją.
BILARD / PIŁKARZYKI do 16:00 od 16:00
Poniedziałek - czwartek 15 PLN 15 PLN
Piątek - sobota 15 PLN 20 PLN
Niedziela 15 PLN 15 PLN
Podane ceny biladu i piłkarzyków dotyczą 1 godziny gry na 1 stole.

Rezerwacje przyjmowane są na określone godziny. Wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości ustalonej przez Hotel. Opóźnienie przybycia Gościa może wynosić maksymalnie 15 minut. Po tym czasie kręgielnia ma prawo do sprzedaży zarezerwowanego terminu innym Klientom. Spóźnienie nie powoduje zmiany godziny zakończenia gry jak i naliczenia opłaty za cały zarezerwowany termin. W przypadku nieobecności w zarezerwowanym terminie wpłacone przedpłaty nie podlegają zwrotowi. 

Uwaga:
Nie wyrażamy zgody na wnoszenie własnych artykułów spożywczych ani napojów.

Numer konta bankowego: 92 1090 1665 0000 0001 2984 2176 (Santander Consumer Bank).

W związku z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług prosimy o zgłoszenie potrzeby otrzymania faktury VAT i podania numeru NIP z chwilą dokonania rezerwacji.
Od dnia 01.01.2020 faktura do paragonu fiskalnego może zostać wystawiona wyłącznie wówczas, jeśli na paragonie będzie zamieszczony NIP nabywcy.

Rezerwacja: hotel@wilga.krakow.pl

Pakiety pobytowe Sprawdź nasze aktualne promocje
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij